LV
<b>BPA1121BT</b> BLAUPUNKT Auto Magnetola, BT/SD/USB, īss korpuss, 4x50W
Prece var atšķirties no attēlā parādītās. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā.

BPA1121BT BLAUPUNKT Auto Magnetola, BT/SD/USB, īss korpuss, 4x50W

6000
gab
60.00 EUR gab
Minimālais pasūtījums 1 gab
Cena norādīta ar PVN
Pieejams jau šodien 10
Artikuls: BPA1121BT
Zīmols: BLAUPUNKT
Изображение 10
Piegādes iespēja
Dalīties
https://blaupunkt.com/c_ee/produkt/bpa-1121-bt/#

Mūsdienīgs bezdisku automašīnas radio ar FM uztvērēju, USB un AUX savienojumiem un Bluetooth moduli, kas ļauj atskaņot mūziku no pārnēsājamām ierīcēm, piemēram, viedtālruņiem vai planšetdatoriem. Turklāt Bluetooth modulis ļauj droši saņemt zvanus un runāt pa skaļruni, nenovēršot uzmanību no braukšanas.
Automašīnas radio standarta izmērs ir standarta 1DIN, kas ļauj to uzstādīt visos transportlīdzekļos gan pašmāju, gan ārvalstu ražotāju. Priekšējā panelī ir spilgti apgaismoti vadības elementi, un augsta kontrasta displejs nodrošina lielisku redzamību pat tiešos saules staros. Displejā var parādīties radiostacijas frekvence, atskaņotās dziesmas nosaukums, failu avots un izvēlētais ekvalaizera režīms.
Radio Blaupunkt BPA 1121 BT atbalsta tālvadības pulti, kas ļauj izmantot visas ierīces funkcijas, konfigurēt to, izvēlēties ekvalaizera priekšiestatījumu vai pielāgot to atbilstoši savām vēlmēm.
Iebūvētais pastiprinātājs ļauj pieslēgt 4 skaļruņus ar jaudu līdz 50 W katram. Tiek atbalstīti USB diskdziņi līdz 32 GB.
Produkta īpašības

Blaupunkt BPA 1121 BT ir 1-DIN stereo radio. Īpaši izstrādāts digitālajai mūzikai un mūsdienu medijiem. Varat savienot viedtālruni un citas ierīces, izmantojot USB interfeisa kabeli, lai uzlādētu ierīci vai baudītu skaidru, izteiksmīgu skaņu. Izmantojiet AUX ieeju priekšpusē, lai pievienotu ārējos avotus un klausītos savu iecienītāko mūziku.

Panelis ir noņemams, ar zilā apgaismojuma pogām. Radiomagnetofonam ir saīsināts korpusa garums (šasija), kas ievērojami vienkāršo uzstādīšanu automašīnā. Bezvadu tehnoloģija Bluetooth: iespēja veikt zvanus brīvroku režīmā, pārslēgties un klausīties mūziku no viedtālruņa, nenovēršot uzmanību no ceļa – ievērojami palielinot ceļojuma drošību. Varat arī noskaņoties kādai no 30 iepriekš iestatītajām FM radio stacijām, lai iegūtu vēl vairāk mūzikas satura. Radio ir iebūvēts MOSFET pastiprinātājs ar 50 W izejas jaudu katram no četriem kanāliem. Šī jauda ir pietiekama, lai atskaņotu augstas kvalitātes skaņu. Ja šī jauda nav pietiekama, vienmēr varat izmantot cinch izeju, lai savienotu akustiku, izmantojot ārējo pastiprinātāju.

SPECIFIKĀCIJAS
FM (RDS), uztvērējs
Radiofrekvenču pārklājums FM 87,5 līdz 108,0 MHz
Radiojutība (S/N=30 dB): 4 uV
Radio stereoatdalījums >25 dB
30 iepriekš iestatītas atmiņas stacijas
Datu nesējs: USB
Iebūvēts Bluetooth (HFP, A2DP)
Iebūvēts mikrofons
Priekšējais USB
Priekšējais-Aux-in
Max 4 × 50 vati. izejas jauda
Kodētāja skaļuma kontrole
2 kanālu RCA līnijas izeja
Zils nakts dizains
Strāvas padeves prasības: DC 12 V, zemējums
Strāvas aizplūde: 5 ampēri (maks.)
Atbrīvojiet paneli
Īss montāžas dziļums
Šasijas izmēri: 178 (W) x 97 (D) x 50 (H)
Fix tipa ISO savienotājs
Lietotāja rokasgrāmata valodās: franču, spāņu, itāļu, poļu, ungāru, čehu, grieķu, turku, krievu, rumāņu, bulgāru, slovēņu, slovāku