LV

Preces saņemšanas un piegādes noteikumi

Preces saņemšana YOTA veikala:

Изображение 1

Ja vēlaties preci saņemt ātrāk, Vietnē pasūtījums ir jānoformē darba dienā līdz plkst. 14:00. Pasūtījums būs gatavs nākamajā darba dienā, ja pirkums ir noformēts darba dienā līdz plkst. 14:00 un prece ir noliktavā.

Saņemt pasūtījumu Jūs varat jebkurā laikā YOTA veikalā Lizuma ielā 1, 302 kab., darba dienās plkst. 9:00 – 17:30.


Preču piegāde ar kurjeru: 

Изображение 2Изображение 3Изображение 4

Preču piegādi uz klienta norādīto adresi veic mūsu partneri –DPD Latvija, Omniva un Venipak. Sīkāka informācija par piegādes veidiem www.dpd.lv , www.omniva.lv un www.venipak.lv.  Šajās vietnēs Jūs varat pārbaudīt piegādes izmaksas atbilstoši izvēlētajam piegādes veidam. Pēc pasūtījuma nodošanas kurjeram vai piegādei uz pakomātu Jūs saņemsiet īsziņu par sūtījuma statusu, piegādes datumu un laiku. Kurjers pirms ierašanās ar Jums sazvanīsies un vienosies ar Jums par piegādes laiku.

Saņemot preci, obligāti pārbaudiet iepakojumu, tam ir jābūt veselam un nebojātam. Atveriet vaļā iepakojumu un pārbaudiet, vai tur ir visas pasūtītās preces un vai to iepakojumi ir nebojāti. 

Ja piegādātās preces neatbilst preču pasūtījumam vai iepakojums ir bojāts, aizpildiet aktu par bojātu iepakojumu vai preču neatbilstību, kas pievienots pie pavaddokumentiem, un nosūtiet to uz mūsu e-pastu [email protected].

Kā arī lūdzam sūtīt fotogrāfijas vai video ar saņemšanas un izpakošanas brīdī fiksētajiem bojājumiem, pievienojot īsu aprakstu par bojājumu.

Aptuvenās piegādes izmaksas un termiņi:Piegādes veidsSaņemšanas veidsCenaPiegādes termiņš
1.
VeikalāBezmaksas0-2 dienas9:00 - 17:30
2.VeniPakPiegāde ar kurjeruNo 4.00€1-2 dienas
3.VeniPakPU punkti3.50€1-2 dienas (līdz 20 kg)
4.DPDPiegāde ar kurjeruNo 5.00€1-2 dienas
5.DPDPU punktiNo 2.00€1-2 dienas (līdz 20kg)
6.OmnivaPakomāti3.63€1-2 dienas (līdz 30kg)
Pasūtījums piegādei tiek nodots pēc preces cenas un piegādes izmaksu pilnas samaksas.

UZMANĪBU! Lielgabarīta preces ir iespējams saņemt TIKAI YOTA veikalā Lizuma ielā 1, Rīgā, vai izvēloties piegādi ar kurjeru uz mājām. Svarīgi! Lielgabarīta preču pasūtījuma gadījumā piegādes cena var palielināties!


Lielgabarīta preču piegāde: Lielgabarīta pasūtījums – pasūtījums, kurā visu preču kopējais svars ir no 10kg vai iepakojuma izmērs (garums, platums, augstums) ir no 150 cm.

Ja pasūtījums ir sadalīts vairākās piegādēs, bet kaut viens no sūtījums atbilst šiem kritērijiem, tad viss pasūtījums ir uzskatāms par lielgabarīta preču pasūtījumu.

Lielgabarīta preču pasūtījumu piegāde vienmēr ir maksas, un tā tiek rēķināta pēc atsevišķa tarifa. Lielgabarīta preces bez maksas var saņemt YOTA veikalā Lizuma ielā 1, Rīgā.


Vietnē norādītie piegādes termiņi ir aptuveni. Mēs neesam atbildīgi par preču piegādes termiņu un piegādes laika izmaiņām. Piegāde var aizkavēties kurjeru pārslodzes dēļ. Jūsu izvēlētais kurjers vienosies ar Jums par sūtījuma piegādes laiku.