LV
0
Изображение 118
Parbaudīt pieejamību
Jaunizveidotie kabeļi FA-5, FP-5 un FS-5 pieņem patenta struktūru. Līdzsvarots frekvences un amplitūdas audio kabelis.
Šo simetrisko audio kabeļu galvenās iezīmes ir: augstas tīrības pakāpes OFC kā vadītspējas materiāli, īpaša struktūra, kas sastāv no vara folijas, lakotām stieplēm un viena vara stieples, izsmalcināta tinumu tehnika.
Tāpēc amplitūdas deformāciju var pēc iespējas samazināt, un signālu var saglabāt maksimāli.
FP-5 barošanas kabelis pieņem medicīniskā līmeņa savienotājus ar ļoti labu veiktspēju. Alt ir izsmalcināts, ar dziļu pagarinājumu un bagātīgām izmaiņām.
FP-5 var lieliski atveidot mūzikas dvēseli. Turklāt tam ir laba augstas strāvas pārraides īpašība.

Garums: 1,5 metri
Spraudnis: ASV / EUR.

*** Garumu var izgatavot kā jūsu prasību
€27500
Изображение 119
VairākИзображение 120
0
Изображение 121
Parbaudīt pieejamību
Jaunizveidotie kabeļi FA-5, FP-5 un FS-5 pieņem patentstruktūru --- līdzsvarots frekvences un amplitūdas audio kabelis. Šo simetrisko audio kabeļu galvenie varoņi ir: augstas tīrības pakāpes OFC kā vadītspējas materiāli, īpaša struktūra, kas sastāv no vara folijas, lakotām stieplēm un viena vara stieples, izsmalcināta tinumu tehnika. Tāpēc amplitūdas deformāciju var pēc iespējas samazināt, un signālu var saglabāt maksimāli.

FA-5 signāla kabelis pieņem CMC augstas pakāpes apzeltītus RCA savienotājus. Tas darbojas labi ar labām analīzes spējām un līdzsvaru, īpaši ar izcilu pagarinājumu un izmaiņām, kas jebkurai mūzikai piešķir ļoti iespaidīgu muzikalitāti.
€30000
Изображение 122
VairākИзображение 123
0
Изображение 124
Parbaudīt pieejamību
Jaunizveidotie kabeļi FA-5, FP-5 un FS-5 pieņem patentstruktūru --- līdzsvarots frekvences un amplitūdas audio kabelis.
Šo simetrisko audio kabeļu galvenās īpašības ir: augstas tīrības pakāpes OFC kā vadītspējas materiāli, īpaša struktūra, kas sastāv no vara folijas, lakotām stieplēm un viena vara stieples, izsmalcināta tinumu tehnika.
Tāpēc amplitūdas deformāciju var pēc iespējas samazināt, un signālu var saglabāt maksimāli.
FS-5 skaļruņu kabelis izmanto uzticamus CMC tīra vara savienotājus ar ļoti zemu pretestību.
Tas ir līdzsvarots visā frekvenču diapazonā. Tas piedāvā bagātīgu dinamiku zemā līmenī, piesātinājumu vidējā un izsmalcinātā izpildījumā augstā līmenī ar dziļu pagarinājumu un spēcīgu muzikalitāti.

Garums: 2,5 metri

*** Garumu var izgatavot kā jūsu prasību
€37500
Изображение 125
VairākИзображение 126
0
Изображение 127
Parbaudīt pieejamību
Vads ir izgatavots no daudzšķautņainās elektroda stieples un daudzšķiedru misiņa stieples bez oksidēšanās, savijot abus stieples veidus kopā, izmantojot īpašu tehnoloģiju, starp kurām elektruma vads ir izgatavots, vienmērīgi sajaucot 5% 4N dārgmetālu un 95% 4N argentīns kopā kausēšanas stāvoklī un kausēšanā, izmantojot vismodernāko vakuuma kausēšanas tehnoloģiju. Šāda veida vadiem ir ļoti liela strāvas nestspēja un liels pārraides ātrums, ar vislabāko izolāciju starp vadiem. Metāla aizsargājošs siets ar argentīnas mēteli ir speciāli izveidots stieples ārpusei, lai novērstu sliktu ietekmi, ko lielā mērā izraisa herciešu viļņi no ārpuses, un uzlabotu tīrību, atmaksājot mūziku. Izvēlēta augstākā kontaktdakša ir labākā, lai nodrošinātu labu savienojumu ar kontaktligzdu. Noklausīšanās rāda, ka strāvas vadā nestspēja ir ļoti augsta, mūzikas skanējums ir skaidrāks. Visa frekvence ātri atspoguļojas, skaņas lauks ir lielisks; īpaši zemā frekvence ir dziļāka ar lielāku elastību.

Garums: 1,5 metri
Spraudnis: ASV / EUR

*** Garumu var izgatavot kā jūsu prasību
€52500
Изображение 128
VairākИзображение 129