LV
0
Изображение 107
Parbaudīt pieejamību
Jaunizveidotie kabeļi FA-5, FP-5 un FS-5 pieņem patenta struktūru. Līdzsvarots frekvences un amplitūdas audio kabelis.
Šo simetrisko audio kabeļu galvenie varoņi ir: augstas tīrības pakāpes OFC kā vadītspējas materiāli, īpaša struktūra, kas sastāv no vara folijas, lakotām stieplēm un viena vara stieples, izsmalcināta tinumu tehnika.
Tāpēc amplitūdas deformāciju var pēc iespējas samazināt, un signālu var saglabāt maksimāli.
FP-5 barošanas kabelis pieņem medicīniskā līmeņa savienotājus ar ļoti labu veiktspēju. Alt ir izsmalcināts, ar dziļu pagarinājumu un bagātīgām izmaiņām.
FP-5 var lieliski atveidot mūzikas dvēseli. Turklāt tam ir laba augstas strāvas pārraides īpašība.

Garums: 1,5 metri
Spraudnis: ASV / EUR.

*** Garumu var izgatavot kā jūsu prasību
€27500
Изображение 108
VairākИзображение 109
0
Изображение 110
Parbaudīt pieejamību
Jaunizveidotie kabeļi FA-5, FP-5 un FS-5 pieņem patentstruktūru --- līdzsvarots frekvences un amplitūdas audio kabelis. Šo simetrisko audio kabeļu galvenie varoņi ir: augstas tīrības pakāpes OFC kā vadītspējas materiāli, īpaša struktūra, kas sastāv no vara folijas, lakotām stieplēm un viena vara stieples, izsmalcināta tinumu tehnika. Tāpēc amplitūdas deformāciju var pēc iespējas samazināt, un signālu var saglabāt maksimāli.

FA-5 signāla kabelis pieņem CMC augstas pakāpes apzeltītus RCA savienotājus. Tas darbojas labi ar labām analīzes spējām un līdzsvaru, īpaši ar izcilu pagarinājumu un izmaiņām, kas jebkurai mūzikai piešķir ļoti iespaidīgu muzikalitāti.
€30000
Изображение 111
VairākИзображение 112
0
Изображение 113
Parbaudīt pieejamību
H1 austiņu pastiprinātājs ir īpaši izstrādāts Hi-Fi un datoru sistēmām. Ja izmantojat USB kabeli, pievienojiet ierīci datora USB savienotājam, tas var padarīt jūsu datoru par Hi-Fi sistēmas daļu, un caur to jūs savā datorā varat baudīt augstas kvalitātes mūziku.

Iespējas

A klases jaudas pastiprinātāja ķēde, augsts SNR un mazs traucējums.
Iebūvēts augstas veiktspējas USB DAC (PCM2704).
Standarta B tipa USB savienotājs.
Divi 6,35 mm austiņu ligzdas.

Parametra nosaukums / parametra vērtības
Ieejas pretestība: 47K
Izeja: RCA * 1, 6,35 mm austiņu ligzdas * 2
Ieeja: RCA * 1, USB * 1
Nominālā izejas jauda: 330mW / 16
Neto svars: 1,6 kg
Izmēri (P * A * D): 150mm * 70mm * 230mm
€31500
Изображение 114
VairākИзображение 115
0
Изображение 116
Parbaudīt pieejamību
Jaunizveidotie kabeļi FA-5, FP-5 un FS-5 pieņem patentstruktūru --- līdzsvarots frekvences un amplitūdas audio kabelis.
Šo simetrisko audio kabeļu galvenie varoņi ir: augstas tīrības pakāpes OFC kā vadītspējas materiāli, īpaša struktūra, kas sastāv no vara folijas, lakotām stieplēm un viena vara stieples, izsmalcināta tinumu tehnika.
Tāpēc amplitūdas deformāciju var pēc iespējas samazināt, un signālu var saglabāt maksimāli.
FS-5 skaļruņu kabelis izmanto uzticamus CMC tīra vara savienotājus ar ļoti zemu pretestību.
Tas ir līdzsvarots visā frekvenču diapazonā. Tas piedāvā bagātīgu dinamiku zemā līmenī, piesātinājumu vidējā un izsmalcinātā izpildījumā augstā līmenī ar dziļu pagarinājumu un spēcīgu muzikalitāti.

Garums: 2,5 metri

*** Garumu var izgatavot kā jūsu prasību
€37500
Изображение 117
VairākИзображение 118
0
Изображение 119
Parbaudīt pieejamību
The wire is made of multi-strand electrum wire and multi-strand brass wire without oxidization by intertwisting the two kinds of wire together by using a special technology, among which, the electrum wire is made by uniform mixing 5% 4N bullion and 95% 4N argentine together under fusion state and smelting by using the most advanced vacuum smelting technology. This kind of wire has a very high bearing capacity for current and a high speed of transmission, with best isolation between wires. A metal shielding mesh with a argentine coat is specially designed in the exterior of the wire, so as to prevent the bad influence to a great extent caused by the Hertzian waves from the outside, and improve the pureness when repaying music. The superior power plug selected is better to ensure good connection with the socket. The audition shows that the bearing capacity of current is very high in the wire, it has obvious progress in the acoustic fidelity and identifying capability, the music is clearer. The whole frequency reflects quickly, sound field is magnificent; especially the low frequency is deeper with better flexibility.

Garums: 1,5 metri
Spraudnis: ASV / EUR

*** Garumu var izgatavot kā jūsu prasību
€52500
Изображение 120
VairākИзображение 121
0
Изображение 122
Parbaudīt pieejamību
Iespējas:
- 5 RCA ieejas.
- Iebūvēts augstas veiktspējas USB DAC (PCM2704).
- Tālvadība.

A06 ir stereo integrēts pastiprinātājs ar pilnu tālvadības sistēmu. Tas ir kvalitatīvs sākuma līmeņa Hi-Fi produkts, kas īpaši paredzēts mūzikas entuziastiem un audiofilu iesācējiem.

A06 izmanto toroidālo transformatoru enerģijas piegādei, un relejs uzlādē ieejas slēdzi. Lai palielinātu uzticamību un izvairītos no releja slikta kontakta, kas rodas nepareizas lietošanas dēļ, tas atcēla skaļruņa izejas releju. Sprieguma pastiprinātāja posms pastiprināšanai pieņem AD712, savukārt jaudas pastiprinātāja pirmais posms pieņem 2SK170 FET, lai panāktu diferenciālo pastiprināšanu. Sprieguma pastiprināšanai izmanto 2SD667 / 2SB647 gemināta tranzistorus. Abu kanālu izejas stadijā tiek pieņemti 2 Sanken 2SC4468 / 2SA1695 jaudas tranzistoru pāri.

Šai ierīcei ir nevainojamas pašaizsardzības funkcijas: ieslēgšanas aizkaves aizsardzība, strāvas aizsardzība un izslēgšanas aizsardzība, kas varētu nodrošināt, ka šī ierīce visu laiku darbojas drošā stāvoklī.

Parametra nosaukums / Parametra vērtības
S / N attiecība: ≥88dB
THD: 0,03% (1 W, 8 omi)
Kanālu skaits: 2
Ieejas jutība: 300mV
Frekvences atbilde: Hz ~ 100KHz (± 3dB)
Nominālā izejas jauda: 80 W (8 omi)
Tālvadības pults: atbalstīts
Neto svars: 8,5 kg
Izmēri (P * A * D): 430mm * 110mm * 352mm
€75000
Изображение 123
VairākИзображение 124
0
Изображение 125
Parbaudīt pieejamību
Šis caurules iepriekšējais pastiprinātājs ir īpaši izstrādāts pieredzējušam HIFI audiofilam. Katram kanālam ar vienu 12AX7 un 12AT7 starpposmu ir atbilstoša negatīva atgriezeniskā saite, lai uzlabotu frekvences joslas platumu un samazinātu visu veidu traucējumus. Augstsprieguma strāvas padeve, izmantojot 6Z4 cauruļu taisngriezi un CLC filtru tīklu, kas efektīvi novērš apmaiņas viļņus no barošanas avota, arī uzlabo ierīces S / N attiecību. Šim produktam ir arī tālvadības funkcija, kas lietotājam ērti pārslēgt signālu un kontrolēt skaļumu.

Parametra nosaukums / parametra vērtības
S / N attiecība: ≥87dB
THD: ≤0,1%
Kanālu skaits: 2
Izeja: RCA * 2
Caurules: 12AT7 * 2, 12AX7 * 2
Frekvences reakcija: 10Hz ~ 100KHz (± 1dB)
Ieeja: RCA * 1
Tālvadības pults: atbalstīts
Neto svars: 7 kg
Izmēri (P * A * D): 430mm * 104mm * 312mm
€1 10000
Изображение 126
VairākИзображение 127
0
Изображение 128
Parbaudīt pieejamību
Tas integrē gan cietvielu pastiprinātāja, gan vakuuma cauruļu pastiprinātāja raksturlielumus.

Iespējas:

1. Hibrīdie pastiprinātāji (vakuuma caurule 6922 priekšpūtēja pakāpei)
2. Iebūvēts USB interfeisa audio DAC
3. Divi toroidālie transformatori strāvas padevei
4. Tālvadības pults

Parametra nosaukums / parametra vērtības
S / N attiecība: ≥95dB
THD: ≤0,045%
Ieejas pretestība: 47K
Enerģijas patēriņš: 480W
Ieejas jutība: 300mV
Frekvences atbilde: 10Hz-100KHz (± 1db)
Ieeja: 3RCA, 1 XLR, 1 USB
Nominālā izejas jauda: 40W + 40W (A klase)
Neto svars: 28 kg
Izmēri (P * A * D): 430mm * 460mm * 170mm
€1 65000
Изображение 129
VairākИзображение 130
0
Изображение 131
Parbaudīt pieejamību
Projektēts kā atsevišķa vienkanālu struktūra, XA8800MNE (II) ir A klases pastiprinātājs ar pilnībā līdzsvarotu izeju. automātiskā savienojuma izejas transformators, lai uzlabotu slodzi, enerģijas pārvades īpašības un novērstu digitālo skaņu, uzlabotu skaņas kvalitāti un skaņas lauka orientāciju, efekts ir ievērojams.

Sprieguma pastiprināšanas posms pieņem daudzpakāpju pastiprināšanu, ne tikai nodrošina pietiekamu sprieguma pieaugumu, bet arī paaugstina ieejas pretestību, lai sasniegtu lielisku atbilstību starp dažādiem posmiem, ievērojami samazinot tranzistora savienojuma kapacitātes ietekmi uz augsto frekvenci. Tādējādi varēja paaugstināt frekvences platumu, uzlabot bipolārā tranzistora izejas raksturlīkni, samazināt šī posma deformāciju un panākt augstu stabilizāciju.

Pašreizējā piedziņas posmā tā pieņem lielas jaudas FET, lai piegādātu piedziņas strāvu gala posmam. Paralēlie izejas tranzistori gala posmā varētu samazināt izejas pretestību, palielināt izejas jaudu un uzlabot slodzes spēju ar zemu rezistoru.

8 pāru 2SA1295 / 2SC3264 lieljaudas SANKEN tranzistoru statiskā darba strāva gala posmā kā paralēla izeja ir aptuveni 300mA, un katrs tranzistors darbojas īpašajā lineārajā zonā, kur strāva ir lielāka. Tas varētu efektīvi novērst krustošanās traucējumus un pārslēgšanas traucējumus un samazināt izejas pretestību. Aprīkots ar pretestības kompensācijas tīklu, ieskaitot L 、 Rs 、 Rz un C uz izejas spailes, šīs vienības slodze būs tuvāk tīram rezistoram un grūti izraisīs sevis ierosmi. Tikmēr tas varēja atļauties lielāku mitrumu, lai uzlabotu šīs ierīces vadības iespējas skaļrunī. (piegāde atsevišķi)

Papildus tiek atdalīta strāvas padeve jaudas pastiprināšanas, sprieguma pastiprināšanas un aizsardzības ķēdei. Barošanas avots jaudas pastiprinātāja daļai ir aprīkots ar 50A tilta taisngriezi un 60 000 uF filtrēšanas kapacitāti un piegādā strāvu tūlīt pēc komutācijas un filtrēšanas; barošanas avots sprieguma pastiprinātājam pieņem stabilu barošanas avotu ar lielu ātrumu, zemu trokšņainu, zemu pretestību un spēcīgu spēju izvairīties no “viļņošanās”, lai izvairītos no modulējošiem traucējumiem, ko rada jaudas svārstības nākamajā posmā, un padarītu skaņu tīrāku.

Šīs ierīces skaņas iespējas:

Tā kā XA8800MNE (II) ir A klases pastiprinātājs ar pilnībā līdzsvarotu izvadi, šīs ierīces skaņa ir ļoti bieza, maiga, mīļa un silta ar augstu caurspīdīgumu un lielu ātrumu. Augstas frekvences paplašinājums ir ļoti skaidrs un izsmalcināts, mūzikas garša un analīze ir ļoti lieliska vidējā frekvencē, un zemā frekvencē elastība un svara izjūta ir ļoti skaidra. Mūzikas atkārtojums ir ārkārtīgi vitalitāte un pievilcība.

Parametra nosaukums / parametra vērtības
S / N attiecība: ≥95dB
THD: ≤0,3%
Ieejas pretestība: 50K omi
Izejas pretestība: 4-8ohm
Izejas pretestība: 4-8ohm
Kanālu skaits: 1
Izeja: Viena pāra apzeltīti iesiešanas stabi
Ieejas jutība: 1,5 V
Frekvences reakcija: 10Hz ~ 20KHz (± 3dB)
Ieeja: RCA * 1, XLR * 1
Nominālā izejas jauda: 80 W (8 omi), 160 W (4 omi)
Paneļa krāsa: melna
Neto svars: 35kg
Izmēri (W * H * D): 305mm * 202mm * 427mm
€4 00000
Изображение 132
VairākИзображение 133
0
Изображение 134
Parbaudīt pieejamību
S / N attiecība:> 100dB
THD: Kanālu skaits: 2
Frekvences reakcija: 10Hz ~ 200KHz (-1dB)
Ieeja: RCA * 1, XLR * 1
Nominālā izejas jauda: 100W (8Ω, A klase)
Paneļa krāsa: melna
Neto svars: 165 kg. (75 kg)
Izmēri (P * A * D): 430mm * 295mm * 650mm
€6 00000
Изображение 135
VairākИзображение 136