LV
1
Изображение 123
Pieejams šodien
Augstas kvalitātes USB savienojuma kabelis ar trīs dažādu interfeisu atbalstu. To izmanto uzlādei un datu pārraidei.

3in1 KABELIS
Produkta novatoriskais aspekts ir trīs neatkarīgi spraudņi - microUSB, USB tipa C un spraudnis, kas ir saderīgs ar iPhone. Tas nozīmē visu populārāko saskarņu komplektu, kas ļauj uzlādēt lielāko daļu tirgū pieejamo tālruņu, planšetdatoru un piederumu. Ar šo vienu kabeli varat uzlādēt visas mājas ierīces, vienlaikus uzlādējot līdz 3 ierīcēm!

AUGSTA ELASTĪBA
Kabelis ir aprīkots ar elastīgu silikona ārējo pinumu. Pateicoties tam, kabeļa iekšējās sastāvdaļas ir efektīvi aizsargātas pret izstiepšanos un noberšanos. Ārējā bize ir efektīva aizsardzība, kas var izturēt ikdienas lietošanas grūtības.

Savienotāji:
- 1 x USB-A
- 1x Micro USB
- 1 x USB-C
- 1 x Zibens
Izejas strāva: 2,1 A (maks.)
Izpildes materiāls:
- Plastmasa
- Silikona
Garums: 1,2 m
Krāsa: balta
€390
Изображение 124
VairākИзображение 125
7
Изображение 126
Pieejams šodien
Augstākās kvalitātes kabelis ar USB 8 kontaktu spraudni nodrošina ātru datu pārsūtīšanu ar USB 2.0 standartu un akumulatora uzlādi, piem. tālruni no datora USB ligzdas. Kabelis ir lieliski piemērots visām ierīcēm, kas aprīkotas ar mikro USB ligzdu.

LTC kabelis, pateicoties augstākās kvalitātes materiālu izmantošanai, nodrošina ātru un stabilu datu pārraidi un piedāvā iespēju ātri uzlādēt mobilās ierīces. Vienkārši pievienojiet ierīci lādētājam, USB portam vai barošanas bankai ar LTC kabeli, un uzlāde sāksies automātiski.

Lieliskā materiālu kvalitāte un rūpība par darbu ir garantija ilgstošai, uzticamai kabeļa darbībai un lietotāja apmierinātībai.
€400
Изображение 127
VairākИзображение 128
4
Изображение 129
Pieejams šodien
Augstākās kvalitātes kabelis akumulatora uzlādei, kā arī datu pārraidei starp tālruni un citu ierīci, kas aprīkota ar USB ligzdu, piem. datoru vai klēpjdatoru.

Lieliskā materiālu kvalitāte un rūpība par darbu ir garantija ilgstošai, uzticamai kabeļa darbībai un lietotāja apmierinātībai.

Kabelim ir lieliska konstrukcija un lieliska ārējās izolācijas klase. Kabeļa konstrukcija nodrošina zemu jutību pret kabeļa sapīšanu, un iespēju to viegli izvilkt, piem. spraugās starp plastmasām automašīnā. Augstā ārējās izolācijas kvalitāte padara kabeli izturīgu pret nobrāzumiem un saliekumiem.

Papildu priekšrocība ir saprātīga cenas un kvalitātes attiecība. Visas šīs īpašības ļauj šim produktam atbilst pat visprasīgāko lietotāju vēlmēm.
€700
Изображение 130
VairākИзображение 131
4
Изображение 132
Pieejams šodien
Izmantojot USB dalītāju, Jūs varat plašāk izmantot savu klēpjdatoru, stacionāro datoru. Paplašiniet datora portu skaitu un izveidojiet savienojumu ar vairākām ierīcēm, izmantojot 3.0 un 2.0 USB portus. USB dalītājam (centrmezgls) ir maza un izturīga forma.
Ārkārtīgi ērts, ļoti viegli lietojams, vienkārši pievienojams ierīcei un gatavs lietošanai.
Ja ierīcē pietrūkst A tipa USB porti, šī ierīce to var viegli atrisināt.
Pievienojieti papildu peli vai tastatūru, spēļu paneli vai printeri, un varat sākt tos lietot.

Īpašības
- Četri USB porti
-1x USB 3.0 Ātra datu pārsūtīšana līdz 5Gb/s
-3x USB 2.0 Datu pārraides ātrums līdz 480Mb/s
- LED darbības indikators
-Vienkārša un ātra uzstādīšana - bez draiveriem
forma -Alumīnija korpuss -Mazs
un pievilcīgs dizains
-Krāsa: grafīta sudraba
€1500
Изображение 133
VairākИзображение 134