LV
9
Изображение 121
Pieejams šodien
Augstas kvalitātes USB savienojuma kabelis ar trīs dažādu interfeisu atbalstu. To izmanto uzlādei un datu pārraidei.

3in1 KABELIS
Produkta novatoriskais aspekts ir trīs neatkarīgi spraudņi - microUSB, USB tipa C un spraudnis, kas ir saderīgs ar iPhone. Tas nozīmē visu populārāko saskarņu komplektu, kas ļauj uzlādēt lielāko daļu tirgū pieejamo tālruņu, planšetdatoru un piederumu. Ar šo vienu kabeli varat uzlādēt visas mājas ierīces, vienlaikus uzlādējot līdz 3 ierīcēm!

AUGSTA ELASTĪBA
Kabelis ir aprīkots ar elastīgu silikona ārējo pinumu. Pateicoties tam, kabeļa iekšējās sastāvdaļas ir efektīvi aizsargātas pret izstiepšanos un noberšanos. Ārējā bize ir efektīva aizsardzība, kas var izturēt ikdienas lietošanas grūtības.

Savienotāji:
- 1 x USB-A
- 1x Micro USB
- 1 x USB-C
- 1 x Zibens
Izejas strāva: 2,1 A (maks.)
Izpildes materiāls:
- Plastmasa
- Silikona
Garums: 1,2 m
Krāsa: balta
€390
Изображение 122
VairākИзображение 123
10
Изображение 124
Pieejams šodien
Augstākās kvalitātes kabelis ar USB 8 kontaktu spraudni nodrošina ātru datu pārsūtīšanu ar USB 2.0 standartu un akumulatora uzlādi, piem. tālruni no datora USB ligzdas. Kabelis ir lieliski piemērots visām ierīcēm, kas aprīkotas ar mikro USB ligzdu.

LTC kabelis, pateicoties augstākās kvalitātes materiālu izmantošanai, nodrošina ātru un stabilu datu pārraidi un piedāvā iespēju ātri uzlādēt mobilās ierīces. Vienkārši pievienojiet ierīci lādētājam, USB portam vai barošanas bankai ar LTC kabeli, un uzlāde sāksies automātiski.

Lieliskā materiālu kvalitāte un rūpība par darbu ir garantija ilgstošai, uzticamai kabeļa darbībai un lietotāja apmierinātībai.
€400
Изображение 125
VairākИзображение 126
8
Изображение 127
Pieejams šodien
Augstākās kvalitātes kabelis akumulatora uzlādei, kā arī datu pārraidei starp tālruni un citu ierīci, kas aprīkota ar USB ligzdu, piem. datoru vai klēpjdatoru.

Lieliskā materiālu kvalitāte un rūpība par darbu ir garantija ilgstošai, uzticamai kabeļa darbībai un lietotāja apmierinātībai.

Kabelim ir lieliska konstrukcija un lieliska ārējās izolācijas klase. Kabeļa konstrukcija nodrošina zemu jutību pret kabeļa sapīšanu, un iespēju to viegli izvilkt, piem. spraugās starp plastmasām automašīnā. Augstā ārējās izolācijas kvalitāte padara kabeli izturīgu pret nobrāzumiem un saliekumiem.

Papildu priekšrocība ir saprātīga cenas un kvalitātes attiecība. Visas šīs īpašības ļauj šim produktam atbilst pat visprasīgāko lietotāju vēlmēm.
€800
Изображение 128
VairākИзображение 129
0
Изображение 130
Parbaudīt pieejamību
Brīvi stāvoša kukaiņu iznīcināšanas lampa, kas izmanto novatorisku UV gaismas un ventilatora kombināciju, lai efektīvi piesaistītu un neitralizētu kukaiņus.

DROŠS VEIDS CĪŅĀ AR KUKAIŅIEM
K087 ir eleganta un efektīva insekticīda lampa. Lampas izstarotā UV gaisma pievelk odus, kuri pēc pietuvināšanās lampai tiek iesprostoti iekšā tvertnē pateicoties ventilatoram. Šī iznīcināšanas metode ir pilnīgi droša cilvēkiem un mājdzīvniekiem, neizdala ķīmiskas vielas un nepatīkamas smakas.

ĻOTI EFEKTĪVS
Novatoriska pieeja kukaiņu neitralizēšanas metodei nozīmē augstu ierīces efektivitāti. Lampa ir efektīva platībā no 20 līdz 50 m2, tāpēc spēj veiksmīgi nosegt gan mazas, gan lielas telpas. Izmantotajam ventilatoram ir īpaša konstrukcija, kas izstrādāta, ņemot vērā zemu trokšņa līmeni. Pateicoties tam, ierīce darba laikā neliek par sevi manīt un netraucē mājiniekiem.

MODERNS STILS
Ierīce ir noslēgta divu krāsu korpusā, kas izgatavots no augstas kvalitātes plastmasas. Baltās un purpursarkanās krāsas kombinācija ļauj izstrādājumam lieliski iederēties jebkurā interjera dizainā. Noapaļotā forma ar minimālām asām malām padara ierīci elegantu un lieliski izskatīsies uz visa veida plauktiem, galdiem un grīdām. Ierīces dizains ir pilnībā funkcionāls. Liela ieplūde, kas pakļauta UV stariem, piesaista kukaiņus un ievelk tos slazdā.

VIEGLI TĪRĪT
K087 lampas apakšdaļa darbojas kā konteiners, kas savāc slazdā lidojošos kukaiņus. Lai izjauktu, pietiek pagriezt ierīces apakšējo daļu norādītajā virzienā. Pēc atbrīvošanas no aizbīdņiem konteineru var viegli iztukšot un pati ierīce pēc kāda laika var atgriezties turpmākajā darbā. Šādas konstrukcijas izmantošana palielina lietošanas komfortu un novērš nepieciešamību pēc visaptverošas demontāžas lampas tīrīšanai.

UZLĀDE ar USB
Ierīce tiek darbināta ar iebūvēto USB kabeli, un to raksturo augsta energoefektivitāte. Nekas neliedz jums darbināt lampu ar barošanas bloku, ja nav piekļuves strāvas adapterim. Pateicoties tam, ierīci var veiksmīgi izmantot mājās, birojā, kā arī piknikā vai kempingā.
5 W USB uzlāde (izmantojot USB lādētāju vai jebkuru ierīci ar USB strāvu, piemēram, datoru, powerbank).

Barošanas spriegums: DC 5V
Nominālā strāva: 1 A.
Nominālā jauda: 5 W.
Savienotāji: 1 x USB-A spraudnis (barošanas padevei)
Darbības diapazons: 20-50 m2
Izpildes materiāls: plastmasa (ABS)
Krāsa: balta-violeta
Izmēri: 215 x 120 mm (A x D)
Svars: 0,5 kg
€1300
Изображение 131
VairākИзображение 132