LV
<b>15KTLX-G3</b> Invertors
Prece var atšķirties no attēlā parādītās. Attēlā var būt parādītas detaļas, kuras neietilpst piegādes komplektā.

15KTLX-G3 Invertors "SOFAR", 15kW, trīsfāzu, Wi-Fi un līdzstrāvas slēdzis

1 40000
gab.
1,400.00 EUR gab.
Minimālais pasūtījums 1 gab.
Cena norādīta ar PVN
Parbaudīt pieejamību 0
Artikuls: 15KTLX-G3
Zīmols: SOFARSOLAR
Изображение 5
Piegādes iespēja
Dalīties
Sofar trīsfāzu saules enerģijas pārveidotājs ir integrēts ar diviem MPPT moduļiem, kas nodrošina konversijas efektivitāti līdz 98,6%. Tā maksimālais ieejas spriegums ir 1100 volti. Šī saules invertora modeļa nominālais ieejas spriegums ir aptuveni 650 V. MPPT moduļa darba spriegums svārstās no 140 V līdz 1000 V. Lai gan MPPT moduļa maksimālā darba jauda ir no 420 V līdz 850 V. Sofar Solar Inverter MPPT moduļa maksimālā ieejas strāva ir 26 A/26 A.

Darbojas:
Tā kā tas ir viens no labākajiem saules enerģijas invertoriem 2021. gadā, tā nominālā izejas jauda ir līdz 15 000 vatiem. Saules invertora modelis spēj izturēt maksimālo maiņstrāvas jaudu 165 000 W. Jaudas koeficients ir 1, regulējams +/- 0,8. Šeit ir īpašības;

Šī saules invertora nominālais tīkla spriegums ir 3/N/PE, 220V/380Vac, 230V/400Vac.
Tīkla spriegums svārstās no 310 Vac līdz 480 Vac saskaņā ar vietējo standartu.
Režģa frekvence ir diapazonā no 45Hz-55Hz/54Hz-66Hz.
Integrēta aktīvā jauda ar pilnīgu regulējamību diapazonā no 0% līdz 100%.
Šī saules invertora THDi ir mazāks par 3 procentiem.
Šī saules invertora maksimālā izejas strāva ir 23,9 ampēri.
Sofar ir viena no vadošajām saules enerģijas invertoru sērijām, kas specializējas tīkla modeļos. Uzticamība ir garantēta. Maxpower nodrošina 5 gadu darba garantiju šim saules invertora modelim. Saules invertora pašpatēriņa attiecība uz nakti ir mazāka par 1 vatu. MPPT moduļa efektivitātes koeficients ir > 99,9%, kur šī saules invertora modeļa Eiropas svērtā efektivitātes koeficients ir 98,2%.

Aizsardzības īpašības:
Sofar Three Phase Dual MPPT saules enerģijas pārveidotājs ir integrēts ar noteiktiem aizsardzības līdzekļiem, kas ļauj tam izturēt skarbos vides apstākļus. Šie ir:

Līdzstrāvas reversās polaritātes aizsardzība: Pēkšņa līdzstrāvas polaritātes maiņa saules invertorā var kaitēt modulim, tas ir aizsargāts ar šo funkciju, kas ļauj pārveidotājam izslēgt strāvu un droši informēt lietotāju.
Aizsardzība pret noplūdes strāvu: jebkura trieciena, bojājumu, vadu nolietošanās vai strāvas noplūdes gadījumā tiek atskaņots skaņas signāls. Tāpat, ja pastāv kumulatīvu bojājumu iespējamība, modelis izslēdz strāvu, lai to novērstu.
Aizsardzība pret noslīdēšanu: strāvas padeves pārtraukuma vai strāvas padeves pārtraukuma gadījumā invertors atvieno tīklu, lai novērstu jebkādus bojājumus, neprasot nekādus manuālus norādījumus.
Zemes defektu uzraudzība: zemējuma kļūme var izraisīt nopietnus saules paneļu sistēmas galveno komponentu bojājumus. Zemes defektu uzraudzība ļauj lietotājam saņemt paziņojumu, ja zemējuma sistēmā ir kāda neatbilstība.
Šī saules invertora modeļa aizsardzības funkcijas neaprobežojas tikai ar šo — arī citas ir; PV masīva virkņu kļūdu uzraudzība, līdzstrāvas slēdzis, AFCI aizsardzība un ievades/izvades SPD (PV II tipa standarts, AC: II tipa standarts).

Svars: 19,00 kg
Ražotājs: SOFARSOLAR
Moduļa jauda: 15000 W
Fāžu skaits: 3.0
Garantija: 10 gadi
Mērķis: Sadzīvisks

Datasheet SOFAR 15-24KTLX-G3_EN.pdf