LV
0
Изображение 120
Parbaudīt pieejamību
Labs risinājums apgaismojumam vietās, kur nav pieejams elektrības pieslēgums!

Saules sienas lampa, 208 LED SMD 600lm, kustības sensors, IP65, 1800mAh akumulators

Lampās izmantotie elektroniskie komponenti ir izturīgi un ilgmūžīgi, ļaujot ierīci ilgstoši lietot bez problēmām.

Bez jebkādiem kabeļiem!
Saules lampa ir pieejama alternatīva tradicionālajam apgaismojumam un ļauj iegūt elektroenerģiju videi draudzīgā veidā. Ierīce ir ļoti viegli lietojama. Uzstādīšana ir tikpat vienkārša kā lampas piestiprināšana pie sienas.

Darbības princips
Ierīces darbības princips ir ļoti vienkāršs. Saules panelis, kas atrodas lampas augšpusē, skaidrā dienā savāc saules enerģiju un uzglabā to iebūvētajā akumulatorā. Kad saule noriet, lampa izmanto iepriekš savākto enerģiju, lai darbinātu diodes un apgaismojumu, piem. piebraucamo ceļu pie mājas, vai malkas š''kūnīša.

Gaismas zonas
Lampa sastāv no LED moduļiem, kas iestatīti dažādos leņķos. Šī konfigurācija ļauj apgaismot lielu laukumu ap lampu. Plašs gaismas stara leņķis apvienojumā ar darbības režīmiem ļauj pielāgot produktu lietotāja vajadzībām.

Viegla darbība
Bez kontaktdakšām vai strāvas kabeļiem saules spuldze var savākt saules enerģiju skaidrā dienas laikā un pēc tam efektīvi izmantot to pēc tumsas iestāšanās. Vakarā parādieties kustības sensora diapazonā un ļaujiet lampai parūpēties par pārējo. Vienīgais, kas no lietotāja tiek prasīts, ir uzstādīt to labi saulainā vietā.

Kustības un krēslas sensors
Ierīcē iebūvētie kustības un krēslas sensori nodrošina, ka lampa ieslēdzas tikai tad, kad tas ir nepieciešams. Sensoru kombinācija ļauj lampai darboties tikai pēc tumsas iestāšanās, ja tiek konstatēta kustība. Šī funkcionalitāte padara ierīci ļoti ekonomisku, lampa netērē vērtīgo enerģiju.

Zīmols: LTC
Modelis: LL154
Diodes tips: 208 x SMD
Jauda: 40W
Lūmenu skaits: 600 lm
Kustības sensors: 120°, 3-5m
Darbības režīmi: 3
Apgaismojuma laukums un leņķis: 30m2, 270°
Iebūvētais akumulators: Li-Ion, 1800mAh
Barošana: Saules panelis 5.5V/2W
Darba laiks: Aptuveni 3-8 stundas, automātiskais režīms līdz 500 aktivizēšanas reizēm. ( Atkarībā no uzlādes kapacitātes dienas laikā ).
Akumulatora uzlādes laiks: apmēram 6 stundas
Materiāls: ABS
Izmēri: 155x110x56mm
Drošības līmenis: IP65
€2000
Изображение 121
VairākИзображение 122